12 december 2018 - 14:20 - Marokko
Studenten van de Hoge school voor mijnbouw in Rabat (ENSMR) werken aan de ontwikkeling van een zonneauto genaamd "Eleadora 2".
"Dit voertuig wordt de meest efficiënte zonneauto in Noord-Afrika en zal Marokko de kans geven om in 2019 deel te nemen aan de Bridgestone World Solar Challenge in Australië, een van ’s werelds grootste internationale autoraces op zonne-energie.", leest men in een verklaring van de school.
"Voor een betere prestatie werden de fotovoltaïsche cellen van de auto bij een wereldleider besteld in samenwerking met de groep Total.", aldus de ENSMR.
De studenten van de school maakten in het verleden al twee prototypen: Fennec en Eleadora 1. Beide voertuigen namen deel aan de United Solar Challenge 2017 en de Moroccan Solar Challenge.
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie