21 november 2018 - 11:20 - Wereld
Een Marokkaanse vrouw wordt er in de Verenigde Arabische Emiraten van verdacht haar minnaar te hebben vermoord en zijn resten te eten te hebben gegeven aan arbeiders.
Volgens plaatselijke media, waaronder The National, zou de vrouw haar minnaar maanden geleden hebben vermoord, in stukken hebben gesneden en zijn lichaamsdelen in gerechten hebben verwerkt.
Drie maanden geleden werd een onderzoek gestart nadat de broer van het slachtoffer zijn vermissing bij de politie had gemeld. De vermeende moordenares vertelde toen aan de agenten dat ze hem uit huis had weggejaagd. Tijdens een huiszoeking bij de vrouw werd echter een tand van het slachtoffer in een mixer ontdekt.
Het koppel was al zeven jaar samen. De vrouw gaf de moord toe en vertelde dat ze woedend had gereageerd toen het slachtoffer haar had laten weten dat hij haar wilde verlaten voor een andere vrouw.
Marokkaanse Joden: "Israëlische aanval op Iran noodzakelijk"
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots