27 november 2018 - 10:40 - Wereld
De politie in Abu Dhabi heeft in een verklaring de arrestatie ontkend van een Marokkaanse vrouw die haar minnaar zou hebben vermoord en gekookt.
Een Marokkaanse vrouw werd wel gearresteerd maar er worden verder geen details gegeven over de redenen die tot haar aanhouding leidden.
Volgens de krant The National werd de vrouw gearresteerd omdat ze drie maanden geleden haar minnaar had vermoord en zijn reste in maaltijden voor arbeiders had verwerkt.
De vrouw zou het slachtoffer hebben vermoord omdat hij met een andere vrouw wilde trouwen. De broer van het slachtoffer zou een tand in een mixer bij de vrouw hebben ontdekt. DNA-tests zouden vervolgens hebben bevestigd dat de tand tot de minnaar behoorde.
Nog steeds volgens het blad bevestigden politiebronnen eerder dat de resten van het slachtoffer door de vrouw waren gekookt.
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen