13 juli 2022 - 10:20 - Marokko
De Marokkaanse Amy Nassiri is de nieuwe Miss Noord-Afrika geworden. Ze werd bekroond op de vijfde editie van ’Meilleur Festival International’ in Beiroet, Libanon.
Het evenement ’Meilleur Festival International’ vond plaats op zondag 10 juli 2022, in de Libanese hoofdstad Beiroet.
Lees ook: Marokkaans topmodel Imaan Hammam poseert voor Versace en Fendi (video)
In aanwezigheid van een groot aantal beroemdheden en sterren uit de wereld van de kunst, sport, media en muziek uit de hele Arabische wereld, heeft de Marokkaanse Amy Nassiri tijdens de slotceremonie haar Miss Noord-Afrika-kroon in ontvangst genomen.
Lees ook: Marokkaanse kaftan lichtpunt op Miss Universe verkiezing (video)
Amy Nassiri heeft een diploma in toerisme en luchtvaart en is geen onbekende in de Arabische wereld. Zo is ze al te zien geweest in mode- en lifestyleprogramma’s op MBC4. Ze is ook het gezicht van verschillende internationale kleding- en cosmeticamerken.
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht