21 juni 2011 - 11:00 - Marokko
Een militaire samenwerkingsovereenkomst tussen Marokko en Italië is in eerste lezing donderdag unaniem goedgekeurd door de Italiaanse senaat.
Het akkoord dat werd afgesloten op 10 februari 2006 in Taormina, Sicilië, en eindelijk goedgekeurd, komt de relaties van Marokko met Italië versterken.
Meerdere Italiaanse senatoren hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt om de dynamiek van hervormingen in Marokko en de plaats die het land houdt in de regio te loven.
Het Marokkaanse leger (FAR) bestaat sinds mei 1956 en heeft als Opperste Leider en stafchef-generaal Koning Mohammed VI. De FAR hebben in het buitenland meerdere belangrijke samenwerkingsakkoorden en nemen regelmatig deel aan vrede- en humanitaire missies in Afrika en in de wereld.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten