Spaanse politie betrapt Marokkaanse met 1,9 kilo hasj in ondergoed
Een Marokkaanse vrouw is maandag door de Spaanse politie gearresteerd in de haven van Algeciras. De vrouw had bijna twee kilo hasj in haar ondergoed verstopt.
- Wereld
Amal El Wahabi, 28-jarige Britse van Marokkaanse afkomst, werd vorige week veroordeeld tot 28 maanden gevangenisstraf voor het financieel ondersteunen van een terroristische organisatie.
Tijdens een huiszoeking bij Amal El Wahabi werden onder meer foto’s van haar Britse echtgenoot in Syrië, propaganda video’s met gewapende kinderen en compromitterende Whatsapp gesprekken gevonden.
De vrouw had een vriendin, de Marokkaanse Nawal Msaad, overgehaald om 20.000 euro naar haar man, een tot de Islam bekeerde Brit, in Syrië te brengen.
Nawal Msaad had het geld in briefjes van 100, 200 en 500 euro zorgvuldig verborgen in een condoom die ze in haar onderbroek had verstopt. De jonge vrouw was in augustus door de rechtbank van Old Bailey in Londen vrijgespoken. Onderzoek toonde aan dat ze was gemanipuleerd.
Lees meer
Een Marokkaanse vrouw is maandag door de Spaanse politie gearresteerd in de haven van Algeciras. De vrouw had bijna twee kilo hasj in haar ondergoed verstopt.
Een Franse tiener van Marokkaanse afkomst en zijn vriend werden door de Hongaarse politie gearresteerd. De twee waren op weg naar Syrië om de Jihad te verrichten.
De rechtszaak tegen Nawal Msaad, 26-jarige Britse studente van Marokkaanse afkomst, is vorige week begonnen. De jonge vrouw verschijnt voor de rechtbank van Old Bailey in...
Nawal Msaad, een 26-jarige Britse studente van Marokkaanse afkomst, is vorige week donderdag op de Britse luchthaven van Heathrow gearresteerd met 20.000 euro in haar slipje.
Aalaya Tarawate, een 16-jarige Marokkaanse meisje op vakantie in Engeland, is al bijna een week vermist. Zij verdween tijdens een wandeling in Londen.