1 januari 2021 - 11:40 - Cultuur
De Marokkaanse Ilham El Makhfi is donderdag tijdens een ceremonie aan het einde van het Arab Tourism Festival in Egypte, verkozen tot Miss Arab 2020. Volgens Egyptische media viel Ilhame op tussen de twaalf kandidates uit twaalf verschillende landen.
Op 28-jarige leeftijd wordt deze houder van een master in economie beloond met een diamanten ring, sieraden van Erian Fahim en een gouden broche die werd geschonken door de Tunesische Sami Joyce. Ilham El Makhfi werd gekroond voor de Egyptenaren Nourhan Anmed en Ahlem Souweidy. De derde en vierde plaatsen gingen naar de Algerijnse Souha Zaid en de Iraakse Maryam Ahmed.
Maandag vond er aan het einde van het Arab Tourism Festival ook een kleurrijke show plaats onder leiding van Dr. Hanan Nasr, voorzitter van de Miss Arab Queen Foundation. Arabische schoonheidskoninginnen paradeerden in outfits en avondjurken gesigneerd door modeontwerpers uit Egypte en de Verenigde Arabische Emiraten.
Laureate Ilham El Makhfi is de vierde Marokkaanse die de Miss World Arab-wedstrijd wint sinds de lancering in 2006. Ze sprak haar vreugde uit over het winnen van de kroon in Egypte en hoopt ook dat de coronacrisis snel tot een einde zal komen.
Parijs viert Marokkaanse kaftan
Grote cocaïnevangst voor Marokkaanse kust (video)
Gad Elmaleh middelpunt schandaal in Marokko
Najib Amhali openhartig over heftige coke-verslaving in Dreamschool
Sofyan Amrabat blijft bij zijn club
CHAN Algerije: Marokkaanse doet aangifte van aanranding
Parijs viert Marokkaanse kaftan
Gad Elmaleh middelpunt schandaal in Marokko
Najib Amhali openhartig over heftige coke-verslaving in Dreamschool
Ayem Nour bang om zonder zoon uit Marokko te worden gezet
Fez uitgeroepen tot beste culturele bestemming ter wereld
Onvrede over test om Belgische nationaliteit te verkrijgen
Marokko rouwt om verlies televisie-icoon Khadija Assad
Belastende onthullingen tegen Nora Fatehi