Sebta: 14 kilo drugs gevonden in uitlaat auto
De Marokkaanse douane heeft eerder deze week 14 kilo drugs onderschept bij de grensovergang Bab Sebta, in het noorden van Marokko.
18 september 2018 - 12:40 - Marokko
Agenten van de douane in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, hebben vrijdagochtend een lading van 28 kilo cannabis onderschept.
Persagentschap MAP vernam van bronnen van de douane dat de drug in de wanden van de vrachtwagen verborgen was. De bestuurders wilden net met de boot naar Spanje vertrekken.
Een controle met de scanner leidde de tot de inbeslagneming van de drug, aldus de douanebronnen.
De twee bestuurders van de vrachtwagen, twee Marokkaanse mannen, werden gearresteerd en in bewaring gesteld.
Lees meer
De Marokkaanse douane heeft eerder deze week 14 kilo drugs onderschept bij de grensovergang Bab Sebta, in het noorden van Marokko.
De Marokkaanse douane heeft de inbeslagneming aangekondigd van 51 kilo cannabis in een auto met een buitenlands kentekenummer bij de grensovergang Bab Sebta.
De Marokkaanse politie heeft dinsdag en woensdag een internationaal drugsnetwerk opgerold. Drie mannen en een vrouw werden gearresteerd.
De politie en douanediensten in de haven Tanger Med hebben donderdagavond een vrachtwagen met 30 kilo cannabis onderschept.
De Marokkaanse politie heeft zaterdag in de haven Tanger Med een record drugsvangst van 13,75 ton cannabis gedaan.