Sebta: 14 kilo drugs gevonden in uitlaat auto
De Marokkaanse douane heeft eerder deze week 14 kilo drugs onderschept bij de grensovergang Bab Sebta, in het noorden van Marokko.
17 december 2018 - 19:50 - Marokko
De Marokkaanse douane heeft de inbeslagneming aangekondigd van 51 kilo cannabis in een auto met een buitenlands kentekenummer bij de grensovergang Bab Sebta.
Volgens bronnen van persagentschap MAP werd de drug tijdens een routinecontrole gevonden. De cannabis was in plakjes in een dubbele bodem van het voertuig met een Spaans kentekennummer verborgen.
Twee verdachten, de bestuurder en zijn passagier, werden gearresteerd en aan de politie overgeleverd. Beiden hebben de Spaanse nationaliteit.
Lees meer
De Marokkaanse douane heeft eerder deze week 14 kilo drugs onderschept bij de grensovergang Bab Sebta, in het noorden van Marokko.
Bij de grensovergang van Bab Sebta is een auto met een Marokkaans kentekenplaat tegengehouden met 20 kilo cannabis aan boord. Dat bericht persagentschap MAP.
De politie heeft eerder deze week in de regio van Zagora honderden kilos cannabis onderschept. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.
De Marokkaanse douane heeft vrijdagavond 36 kilo cannabis onderschept bij de grensovergang van Bab Sebta.
De Marokkaanse douane en politie hebben tijdens een controle bij de grensovergang van Bab Sebta eerder deze week 98 kilo hasj onderschept.