30 november 2015 - 21:35 - Cultuur
DJ Hamida kreeg onlangs een koude welkom op de luchthaven van Frankfort in Duitsland. De Marokkaanse DJ werd samen met zijn vriend door de politie gearresteerd.
"We waren de enige Noord-Afrikanen van de 80 passagiers. We zijn ook de enigen die werden gearresteerd toen we uit het vliegtuig stapten", aldus de DJ aan HuffPost.
Ondanks het vervelende van de situatie besloot DJ Hamida met humor te reageren en zong YMCA van Village People toen hij werd gefouilleerd.
Na twee uur wachten werden DJ Hamida en zijn vriend vrijgelaten. "We werden in een kamer opgesloten alsof we terroristen waren. We besloten dus om te dansen en te zingen en zo te bewijzen dat ze zich vergisten. Een politieagent vroeg me waarom ik met zo gedroeg. Ik vertelde hem toen dat dansen en zingen mijn werk was."
Toen ze aan de politie vroegen waarom ze waren gearresteerd kregen ze als antwoord: "Bekijk jullie koppen, daarom..."
Israëlische diplomaat beschuldigt Marokko van "etnische zuivering" tegen Joden
Ridouan Taghi opnieuw beschuldigd van moord op journalist
Dilemma rond watermeloen in Marokko, lobby’s oefenen druk uit
Sète: veerboot naar Marokko groot succes
Dronken politieke leider veroorzaakt zwaar ongeval in Tetouan
Danira Boukhriss stralend zwanger op première ’Alter ego’
Danira Boukhriss stralend zwanger op première ’Alter ego’
Nieuws over deels in Marokko opgenomen film Gladiator 2
Schandaal in Marokko: Marokkaanse stylist gekleed als vrouw op festival
Zware financiële sanctie voor influencer Poupette Kenza
Opname videoclip rapper Morad loopt uit de hand
"Nasrdin Dchar openhartig over leven, geloof en carrière
Danira Boukhriss en Ward Kerremans verwachten baby
Zanger Aminux viert geboorte dochtertje met groot feest