Zebrapaden in Oujda worden kunstwerken (foto’s)
Een mooi initiatief van enkele jonge Marokkaanse kunstenaars. Samen hebben ze besloten zebrapaden in Oujda een kleurtje te geven.
31 juli 2016 - 20:04 - Cultuur
In Californië is de Marokkaanse ambacht erg populair. Bewijs daarvan is de prachtige Marokkaanse badkamer die de nieuwe eigenaars van een luxueuse villa uit 1915 hebben laten bouwen.
Zeven Marokkaanse ambachtslieden, die ook de tegels in het huis van Yves Saint Laurent in Marrakech legden, werkten ruim drie maanden aan dit juweeltje. Foto’s!
Lees meer
Een mooi initiatief van enkele jonge Marokkaanse kunstenaars. Samen hebben ze besloten zebrapaden in Oujda een kleurtje te geven.
Een foto van Koning Mohammed VI ging afgelopen weekend viraal op internet. De monarch zit op een terrasje in Parijs met de Frans-Marokkaanse cabaretier Jamel Debbouze en de...
Rapper Snoop Dogg scoorde afgelopen weekend bij zijn Marokkaanse fans door een foto op Instagram te delen met een berichtje in het Darija.
De Marokkaanse architectuur is altijd al een bron van inspiratie geweest in de wereld. Rondleiding in vier Marokkaans ingerichte woningen in Texas, Californië, Japan en Qatar.
De nieuwe look van Samira Saïd valt niet bij iedereen in de smaak. De Marokkaanse zangeres kreeg vooral veel kritiek van Egyptenaren.