Zoeken

Marokkaanse politieman die collega’s vermoordde dood aangetroffen in zijn cel

19 januari 2017 - 15:19 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Hassan Bellouti, de politieman die drie jaar geleden zijn drie collega’s in een politiekantoor had vermoord, is dood in zijn cel aangetroffen.

Volgens de gevangenisadministratie bezweek Hassan Bellouti aan een hartaanval. De pogingen om hem te reanimeren waren zinloos. De voormalige agent had al lange tijd hartproblemen.

Hassan Bellouti had zijn collega’s met zijn dienstwapen doodgeschoten na een ruzie over corruptiegeld. De zaak had een heel ontwikkelde corruptiesysteem binnen de politiediensten aan het licht gebracht.

Bellouti werd in januari 2014 tot een levenslange celstraf veroordeeld en zat sindsdien in de gevangenis van Kenitra.

Lees meer

Agent hangt zichzelf op in Sidi Slimane

Een Marokkaanse politieman is maandag dood aangetroffen in zijn woning in Sidi Slimane. De agent zou zichzelf hebben opgehangen.

Levenslang voor politieagent die vrouw en schoonmoeder vermoordde in Kenitra

De rechtbank van Kenitra heeft een politie inspecteur tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn vrouw en haar moeder.

Marokkaanse politieman na vlucht van 12 jaar gearresteerd

De politie heeft woensdag in Safi een voormalige politieman gearresteerd die al twaalf jaar werd gezocht.

Agent pleegt zelfmoord in Casablanca

Een politieman werd gisteren dood aangetroffen in zijn woning in Casablanca. Het lijk verkeert in verre staat van ontbinding.

Levenslang voor man die familie uitmoordde in Meknes

De man die bijna een jaar geleden in het Marokkaanse Meknes zijn vrouw, schoonbroer en schoonmoeder vermoordde, is tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team