19 januari 2017 - 15:19 - Marokko
Hassan Bellouti, de politieman die drie jaar geleden zijn drie collega’s in een politiekantoor had vermoord, is dood in zijn cel aangetroffen.
Volgens de gevangenisadministratie bezweek Hassan Bellouti aan een hartaanval. De pogingen om hem te reanimeren waren zinloos. De voormalige agent had al lange tijd hartproblemen.
Hassan Bellouti had zijn collega’s met zijn dienstwapen doodgeschoten na een ruzie over corruptiegeld. De zaak had een heel ontwikkelde corruptiesysteem binnen de politiediensten aan het licht gebracht.
Bellouti werd in januari 2014 tot een levenslange celstraf veroordeeld en zat sindsdien in de gevangenis van Kenitra.
Lees meer
Een politieman heeft zichzelf in zijn kantoor in het politiebureau van Kelaat Sraghna opgehangen.
In het Marokkaanse Beni Mellal is een onderofficier van de Koninklijke Gendarmerie donderdag dood aangetroffen.
De politieman die enkele weken geleden een barman in Harhora nabij Rabat met zijn dienstwapen had bedreigd, is tot een maand gevangenisstraf veroordeeld.
De rechtbank van Kenitra heeft een politie inspecteur tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn vrouw en haar moeder.
Misdaad of zelfmoord? Twee jongemannen zijn dinsdag op verschillende plekken in de gemeente Lauta, in de provincie van Al Hoceima, dood aangetroffen.
Een Marokkaanse politieman is maandag dood aangetroffen in zijn woning in Sidi Slimane. De agent zou zichzelf hebben opgehangen.
Een agent die enkele dagen geleden een barman in een hotel nabij Rabat met zijn dienstwapen had bedreigd is door de nationale veiligheidsdienst DGSN ontslagen.
Een politieman werd gisteren dood aangetroffen in zijn woning in Casablanca. Het lijk verkeert in verre staat van ontbinding.
De man die bijna een jaar geleden in het Marokkaanse Meknes zijn vrouw, schoonbroer en schoonmoeder vermoordde, is tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
De politie heeft woensdag in Safi een voormalige politieman gearresteerd die al twaalf jaar werd gezocht.