Onbegrip in Essaouira na zelfmoord meisje (video)
Waarom Imane, 13, zelfmoord pleegde blijft onbegrijpelijk. Imane was een rustig meisje zonder problemen. Ze hing zichzelf op in haar kamer bij haar ouders in Essaouira.
- Marokko
Een politieman werd gisteren dood aangetroffen in zijn woning in Casablanca. Het lijk verkeert in verre staat van ontbinding.
De politie gaat uit van een zelfmoord. De man hing zichzelf waarschijnlijk op. Volgens de verklaringen van zijn familie en vrienden had hij sociale problemen en was hij depressief.
Volgens de DGSN werkte de agent in Ben Msik en had onlangs een lange ziekteverlof voorgeschreven gekregen. Hij nam ook medicijnen voor een neurologische aandoening.
Lees meer
Waarom Imane, 13, zelfmoord pleegde blijft onbegrijpelijk. Imane was een rustig meisje zonder problemen. Ze hing zichzelf op in haar kamer bij haar ouders in Essaouira.
Een agent heeft eerder deze week zelfmoord gepleegd op het politiekantoor waar hij werkte in Berrechid.
Een Marokkaanse politieman is maandag dood aangetroffen in zijn woning in Sidi Slimane. De agent zou zichzelf hebben opgehangen.
Een 19-jarig vrouw heeft enkele dagen geleden in Sidi Kacem zelfmoord gepleegd door rattengif te slikken.
Het lichaam van een agent werd enkele dagen geleden in zijn woning in Taounate aangetroffen. De politie gaat uit van een zelfmoord.