19 september 2019 - 12:00 - Cultuur
De situatie wordt steeds moeilijker voor Najat El Wafi. Nieuwe bewijzen blijken te bevestigen dat de Marokkaanse actrice een buitenechtelijke relatie onderhield met Said Khalaf.
Zowel El Wafi als Khalaf werden vorige week woensdag door de rechter gehoord. Ook de man van de actrice was aanwezig, wat de situatie extra ongemakkelijk maakte voor de jonge vrouw.
Assabah schrijft dat de rechter de vertaling heeft bevolen van berichten in het Engels die Khalaf en El Wafi elkaar hadden gestuurd. De berichten die op de telefoons van de actrice en de filmmaker werden gevonden, werden luidop in het Arabisch vertaald.
Said Khalaf, zichtbaar ongemakkelijk, viel de advocaat van de echtgenoot van Najat El Wafi verbaal aan en werd door de rechter op de vingers getikt vanwege zijn gedrag.
De rechter heeft besloten om het onderzoek te heropenen naar de vermeende relatie die de twee onderhielden. De man van El Wafi weigert zijn klacht in te trekken. Volgens hem ging alles goed in zijn koppel en bleef de actrice hem tijdens haar verblijf in Marokko berichtjes sturen alsof er niets aan de hand was.
Najat El Wafi en Said Khalaf werden samen in een appartement in Casablanca gearresteerd. Buren stellen dat de twee zich er regelmatig ontmoetten. Beiden houden vol dat ze elkaar enkel voor het werk zagen.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set
Marokkaanse actrice Naïma Bouhmala overleden