Dounia Boutazout van eerste baby bevallen
Marokkaanse actrice Dounia Boutazout is deze week van een gezonde baby bevallen.
28 maart 2020 - 14:40 - Cultuur
Najat El Ouafi is in rouw. De Marokkaanse actrice heeft donderdag op sociale media laten weten dat haar moeder was overleden.
De actrice deelde op Instagram een foto met haar moeder, waarvan de doodsoorzaak niet bekend is. Najat El Ouafi schreef bij de foto "Wij behoren tot Allah en tot Hem keren wij terug. Mijn moeder is niet meer. De goede mensen verlaten ons."
Meerdere bekende Marokkanen en collega’s van de actrice betuigden haar hun steun via sociale media.
Najat El Ouafi was in juli vorig jaar het middelpunt van een overspelschandaal. Haar man, die in de Verenigde Staten woont, had aangifte tegen haar gedaan omdat hij haar ervan verdacht een buitenechtelijke relatie te hebben met de Marokkaanse filmmaker Said Khalaf.
Lees meer
Marokkaanse actrice Dounia Boutazout is deze week van een gezonde baby bevallen.
Khadija Adli, een Marokkaanse actrice die al jaren in Italië woont, heeft een emotioneel bericht gedeeld voor haar landgenoten. Ze vraagt Marokkanen om thuis te blijven zodat in...
Mariam Hussein kreeg op 9 februari dit jaar gratie van de Emir van Dubai. De Marokkaans Iraakse actrice vertelde in tranen over het moeilijk leven in de gevangenis.
Nora Gharib is zwanger van een meisje. De 26-jarige Belgische presentatrice van Marokkaanse afkomst vernam tijdens een reveal-party dat ze een meisje verwachtte.
Mariam Hussein is onder vuur komen te liggen door een foto met een zwart geschminkt gezicht. De Marokkaanse actrice en zangeres wilde haar steun betuigen aan Gorge Floyd.