10 juni 2018 - 17:30 - Cultuur
Abla Sofy werd verkozen tot nieuw gezicht van Guess. Zij is het eerste Marokkaanse en Arabische topmodel dat het Amerikaanse merk mag vertegenwoordigen.
"Het was altijd een droom van mij om in de schijnwerpers te staan in plaats van backstage. Het feit dat ik een stylist was en met de grootste modellen en actrices werkte, gaf me de kans om veel over de industrie te leren en maakte het gemakkelijker voor mij om als model te gaan werken.", vertelde Abla Sofy aan Morocco World News.
De jonge vrouw, die in werkelijkheid Abla Essofi heet, leeft in Los Angeles en maakte haar samenwerking met Guess op Instagram bekend. Ze begon twee jaar geleden als assistente bij het modemerk te werken. Ze werd vervolgens stylist voor het merk van de in Marokko geboren ontwerper Paul Marciano.
Abla Sofy is tijdens de Ramadan tevens te zien in de Marokkaanse televisieserie "Disk Hyati". Ze verscheen ook in de clip van "Boom Boom" van de Marokkaanse muziekproducer RedOne.
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel
Ticketprijzen comeback Saad Lamjarred in Marokko schokken
Geliefde Marokkaanse presentatrice Kaoutar Boudarraja overleden
Latifa Raafat voor de rechter
Ragheb Alama: "Harira, tajine en thee in Marokko"
Ophef in Tanger om kus tijdens opnames film
Rosalía smoorverliefd op Marokkaanse stad
50 Cent deelt unieke beelden van trip in Marokko (video)