Zoeken

Nieuw WK-liedje "Morocco We Come Back" (video)

2 juni 2018 - 19:40 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Marokkaanse zangers hebben een nieuw liedje uitgebracht om Marokko te steunen op het WK-2018 in Rusland.

"Morocco We Come Back" word door de Raï-zangers Cheb Amrou et Cheb Kader en meerdere andere Marokkaanse zangers gezongen.

Marokko neemt over een kleine twee weken aan het WK deel. De Atlas Leeuwen spelen in de eerste ronde tegen Iran, Portugal en Spanje. Video!

Lees meer

Samira Saïd deelt nieuw liedje "Superman" (video)

De Marokkaanse diva Samira Saïd heeft vrijdag haar nieuw liedje "Superman" op YouTube gedeeld.

Cravata brengt nieuw liedje uit over Altas Leeuwen (video)

Cravata en Salma Rachid hebben vrijdag een liedje online gezet om de Atlas Leeuwen te steunen met hun deelname aan het WK-2018 in Rusland.

Xena Aouita deelt nieuw liedje "Still young" (video)

Xena Aouita heeft een nieuw liedje uitgebracht. De dochter van de Marokkaanse atleet Saïd Aouita deelde de song zelf op internet.

Abdelaziz Stati deelt WK-liedje "Ok ok viva Maroc"

Nederlaag of niet, Abdelaziz Stati blijft erin geloven en heeft op zijn eigen manier zijn steun aan de Atlas Leeuwen willen betuigen.

RedOne brengt nieuw liedje voor WK-2018 uit (video)

Vier jaar na het officieel liedje van het WK in Brazilië, heeft RedOne een nieuw liedje geproduceerd voor het WK-2018 in Rusland.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team