15 april 2015 - 22:12 - Marokko
Het Marokkaans parlement wordt in een slecht daglicht gesteld vanwege een nieuw corruptiefilmpje. In de video ziet men hoe een ambtenares smeergeld aanneemt van een vrouw.
De vrouw zou een eerste Kamerlid zijn. Zij werd gefilmd terwijl ze 10.000 dirham kreeg van een schoonmaakster die eveneens in het Parlementsgebouw werkt.
Volgens Al Akhbar heeft de ambtenares bij een advocaat bemiddeld om een werkcontract in het Midden-Oosten te bemachtigen voor de zoon van de schoonmaakster.
Het filmpje werd in een kantoor van de tweede kamer van het Parlement gemaakt. De advocaat zou 10.000 dirham hebben gevraagd voor het werkcontract. De schoonmaakster moest het geld aan de lid overhandigen zonder het in een envelop te doen zodat ze het geld zou kunnen tellen.
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht