Zoeken

Marokkaans Kamerlid van duizenden euros juwelen beroofd in Parijs

27 maart 2017 - 14:00 - Wereld

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een Marokkaanse Kamerlid werd van ruim 10.000 euro aan juwelen beroofd tijdens een bezoek aan Parijs.

De vrouw merkte de verdwijning van haar juwelen pas op toen ze in haar hotel op de Champs-Elysées was aangekomen. Er werden onder meer een gouden en smaragden ketting met de hand van Fatma, meerdere gouden oorbellen, armbanden en een ketting van Cartier gestolen.

Volgens Franse media was het parlementslid op een vlucht van Royal Air Maroc vanuit Oujda in de Franse hoofdstad aangekomen. De juwelen had ze in een « stoffen reiskoffer zonder slot » meegenomen. « 

Het 44-jarige Kamerlid was niet op officieel bezoek in Parijs. Dat laat ze zelf weten. Ook kunnen de juwelen zowel in Marokko als in Frankrijk gestolen zijn geweest. Vermoedens gaan uit naar de portier van het hotel waar ze verbleef.

Lees meer

Canadese Kamerlid doet mee aan Ramadan (video)

Mark Holland, Canadese Kamerlid, doet voor het tweede opeenvolgend jaar mee aan de Ramadan. Hij vertelde erover in het Parlement.

Marokkaan uit Italië met 27 kilo juwelen betrapt in Sebta

Een Marokkaan uit Italië is eerder deze week betrapt met 27 kilo juwelen bij de grensovergang van Bab Sebta.

Franse douane onderschept ton Marokkaanse cannabis

De Franse douane heeft de inbeslagneming aangekondigd van ruim een ton cannabis afkomstig uit Marokko. De drugs werd op de snelweg bij Perpignan onderschept.

Marokko: man vraagt vrouw ten huwelijk om haar juwelen te stelen

De Marokkaanse politie heeft zaterdag een man gearresteerd wegens diefstal. De man bedacht een originele plan om zijn slachtoffer te beroven.

Marokkaanse toeristen slachtoffer roofoverval in Parijs

Een groep toeristen, waaronder meerdere Marokkanen, zijn nabij een hotel in Parijs door een groepje gemaskerde mannen aangevallen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team