30 maart 2020 - 16:40 - Wereld
Drie Marokkaanse kinderen die illegaal én alleen in Frankrijk verblijven, zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag in de Franse Yvelines gearresteerd voor een overval.
De drie jongens van 7, 13 en 16 jaar staan reeds bekend bij de politie voor kleine criminele feiten. De drie werden aangehouden voor en overval op de bar Le Brazza in Mantes.
Volgens Actu hadden de drie kinderen dezelfde nacht al een poging gedaan om een apotheek te overvallen, zonder succes.
De oudste van de drie jongens wordt reeds vervolgd in meerdere andere zaken en zal naar verwachting aan de autoriteiten in Parijs worden toevertrouwd, waar een jeugdrechter met zijn dossier belast is. Het jongste kind werd in bewaring gesteld in een jeugdgevangenis.
Libanese president Joseph Aoun looft Marokko in Algiers
Marokko zet in op topklasse hotels: miljoenen voor controle
Koreaanse gigant wil treinen leveren aan Marokko
Schandaal in Marokko: illegaal hotel draaide jarenlang dankzij ambtenaren
Fiscus Marokko start jacht op onbebouwd grond
Vier Marokkaanse wetenschappers in wereldtop
Libanese president Joseph Aoun looft Marokko in Algiers
Transavia lanceert directe vlucht Amsterdam-Oujda
Chaos op luchthaven Brussel-Charleroi: vluchten naar Marokko verstoord
Othman El Ballouti: hoe België zware criminelen hun macht wil ontnemen
Hij was een van de grootste drugshandelaren in Europa, actief van Marokko tot Colombia
Jonge Marokkaan overleden na val met step in België
Marokkaan door politie neergeschoten bij Bulgaarse grens
Marokkaan opnieuw ontsnapt : klopjacht in Duitsland!