9 juni 2024 - 09:00 - Marokko
Sinds de start van de verkoop in december 2023 heeft het Marokkaanse automerk Neo Motors al 40 voertuigen van zijn eerste model op de markt gebracht. De SUV, die beschikbaar is in een 3-deursvariant, blijkt populair te zijn bij consumenten.
Neo Motors ontvangt naar eigen zeggen maandelijks tientallen bestellingen via zijn online platform. De SUV is uitgerust met motoren met 3 of 4 cilinders die worden geproduceerd in de Stellantis-fabriek in Kenitra. De prijzen variëren van 175.000 tot 185.000 dirham.
Lees ook: Neo Motors, de nieuwe 100% Marokkaanse auto, nu te koop
De fabriek van Neo Motors nabij Rabat wordt momenteel uitgebreid om de productiecapaciteit te verhogen tot 5000 voertuigen per jaar. Naast het huidige model werkt het bedrijf ook aan de ontwikkeling van een 5-deurs SUV.
Lees ook: Neo Motors: Marokkaanse elektrische auto’s en een beursgang
Neo Motors richt zich op de markt voor elektrische mobiliteit, die wordt gezien als een segment met een hoge toegevoegde waarde. Het merk is van plan om in de toekomst innovatieve producten op dit gebied te introduceren.
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen