19 maart 2022 - 19:40 - Marokko
De politie in Casablanca heeft een gerechtelijk onderzoek ingesteld nadat een 19-jarige Marokkaanse jongen zichzelf live in brand had gestoken op Facebook.
Het onderzoek, dat wordt uitgevoerd onder toezicht van het parket, moet uitwijzen waarom de jongeman zichzelf vrijwillig in brand stak, derdegraads brandwonden opliep en later in het ziekenhuis overleed, zo meldde de Nationale Veiligheidsdienst (DGSN).
Lees ook: Marokkaanse in Italië steekt zichzelf in brand nadat adoptie dochter wordt bevestigd
De zaak heeft voor veel opschudding gezorgd op sociale media. De jongen zou op een politiebureau zijn "mishandeld" nadat hij erop had aangedrongen een klacht in te dienen tegen twee personen die hem op een vismarkt in Hraouiyine hadden mishandeld.
Lees ook: Gemeenteraadslid steekt zichzelf in brand in Marokko
Een commissie van het Directoraat-generaal Nationale Veiligheid werd opgericht om de aantijgingen te onderzoeken.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Spelers RS Berkane in Algerije aangekomen
Marokkaanse kinderen gebruikt als "wegwerp-dealers" in België
Vier reizen naar Marokko: 8500 euro aan uitkeringen terugbetalen
Schandaal in Nederland: "Moslims constant bespied"
Onzekere toekomst voor Azzedine Ounahi
Marokko neemt historische beslissing voor kind geboren uit verkrachting
Brand verwoest gezinswagen in centrum Al Hoceima
Polisario-militieleden geven zich over aan Marokkaans leger
Gruwelijke ontdekkingen in Marokkaanse Ben Ahmed
Nederlandse ambassadeur bezoekt fascinerende plek in Driouch
Kinderen naar ziekenhuis na eten snoep in Marokko
Ziekenhuis Tanger: kankercentrum omgevormd tot schoonheidssalon?
95% kinderen in Noord-Marokko naar school