Zoeken

Marokkaanse in Italië steekt zichzelf in brand nadat adoptie dochter wordt bevestigd

- Marokko

Geschreven door Said A.

Een Marokkaanse vrouw heeft zich voor de rechtbank van Mestre in het noorden van Italië in brand gestoken nadat haar dochter aan een adoptiegezin werd toevertrouwd.

De jonge vrouw overgoot zichzelf met benzine en stak haar kleren in brand. De veiligheidsagenten van de rechtbank wisten de vlammen te doven.

Volgens plaatselijke media werd de jonge moeder in een kritieke toestand naar het Angelo di Mestre ziekenhuis afgevoerd. Ze werd vervolgens naar het brandwondencentrum van Padova overgebracht en verkeert nog steeds in levensgevaar.

Een week geleden had een andere Marokkaanse vrouw zichzelf ook in brand gestoken voor de rechtbank van Valencia in Spanje nadat de voogdij op haar zoontje aan zijn Italiaanse vader was toegekend.

Lees meer

Marokkaan in Spanje steekt zichzelf in brand voor vrouw

Een Marokkaanse man is zwaargewond geraakt nadat hij zichzelf in brand had gestoken buiten een politiekantoor in het Spaanse Beniajan, op enkele kilometers van Murcia.

Marokko: vrouw mist vlucht en probeert zichzelf in brand te steken

Een 37-jarige vrouw heeft op de Marrakech-Menara luchthaven een poging gedaan om zichzelf in brand te steken.

Tiener in brand gestoken in Marokko

Een 16-jarige tiener is enkele dagen geleden door een groepje jongeren uit zijn wijk in brand gestoken in Lahraouyine in Casablanca.

Marokko: woedende vrouw probeert op straat vriendje keel door te snijden

In Marrakech heeft zaterdag een schokkend incident plaatsgevonden. Een hysterische jonge vrouw viel in de wijk Bab Doukala haar vriendje aan met een mes.

Nachtclub brandt volledig uit op zeedijk Casablanca

In een nachtclub op de bekende zeedijk van Casablanca is maandagavond rond 21 uur brand uitgebroken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team