31 maart 2020 - 15:50 - Marokkanen in het buitenland
Een Marokkaan uit Spanje die zonder zijn gezin in Marokko vastzit door de sluiting van de grenzen, maakt zich ernstige zorgen voor zijn vrouw en zijn zoon die in het Europees land zijn gebleven.
In een video op sociale media legt de man uit dat hij zijn zieke moeder in Marokko was komen bezoeken. Hij zou maar enkele dagen blijven maar werd verrast door het besluit van de autoriteiten om de grenzen te sluiten als maatregel tegen de coronavirus epidemie.
De man stelt nu het ergste te vrezen voor zijn zieke vrouw en zijn zoon, die beiden in Spanje zijn gebleven. Het enige wat hij wenst is bij zijn gezin te zijn.
Met de video hoopt hij de aandacht te trekken van de autoriteiten voor zijn situatie en een uitzonderlijke toestemming te krijgen om naar Spanje te reizen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko wil Marokkaanse diaspora terughalen
Marokkaanse bakker breekt wereldrecord
Fiscus Marokko richt pijlen op vermogende Marokkanen in het buitenland
Koning Mohammed VI’s initiatief voor de Marokkaanse diaspora komt moeizaam van de grond
Genève groeit: steeds meer Marokkanen
Marokkaan in Zwitserland terecht voor ’ontvoering’ zoon
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Havens Marokko en Spanje draaien overuren door Marokkaanse diaspora