Jonge Marokkaan verdronken in Spanje
Een jonge Marokkaan van 26 is vrijdagochtend verdronken in de rivier Guadalquivir, vlakbij de hangbrug Alamillo in Sevilla, Spanje.
7 april 2011 - 01:33 - Wereld
De Spaanse Guardia Civil heeft op maandag een tiener aangehouden die een jonge Marokkaan van 16 jaar zou hebben vermoord met behulp van een mes in Murcia.
Het slachtoffer werd met spoed naar het ziekenhuis van de stad gebracht die hem onmiddellijk doorstuurde naar het ziekenhuis van Cieza in een ernstige toestand.
De tiener bezweek aan zijn verwondingen enkele uren later. Hij is naar verluidt gestoken door een andere jonge Marokkaan i.v.m. een banale voetbalconflict volgens de Spaanse krant La Verdad.
Lees meer
Een jonge Marokkaan van 26 is vrijdagochtend verdronken in de rivier Guadalquivir, vlakbij de hangbrug Alamillo in Sevilla, Spanje.
De drie moordenaars van Sofyen Belamouadden, tiener van Marokkaanse afkomst vermoord in maart 2010, zijn vrijdag veroordeeld tot levenslang door het Old Bailey-hof in Londen.
Een Marokkaanse tiener van 15 jaar, overleed maandag op een voetbalveld in de spaanse stad El Viso, in de provincie Almeria.
Achraf Jaâdouni, een Marokkaan van 22 jaar, is aan zijn verwondingen overleden op maandag in Tripoli. De jonge man werd ernstig gewond bij een ontploffing.
Een 28-jarige Marokkaan werd ernstig gewond maandag in een gevecht met vier jonge Zuid-Amerikanen in de stad Colmenar Viejo, regio Madrid. Het slachtoffer dat een messteek kreeg...