Zoeken

Murcia: eerste baby 2012 is Marokkaans

- Wereld

Geschreven door Laila A.

Het eerste kind van 2012 in Murcia, Spanje, is een Marokkaans meisje geboren in het ziekenhuis van Los Arcos om 00u57.

Het meisje, 3,750 kilo, is het tweede kind van Taybi Wardia, 24, volgens het persagentschap EFE onder vermelding van medische bronnen.

Het kindje, wiens naam niet werd vermeld, en haar moeder, verkeren in goede gezondheid. De bevalling duurde slechts een half uur.

In 2011 was in Catalonië, Spanje, de eerste baby van het jaar ook een kleine Marokkaanse genaamd Jasmine, geboren om 00u15.

Lees meer

Iman Oubou, Miss Colorado 2012

Iman Oubou, Amerikaanse met Marokkaanse roots, werd gekroond tot Miss USA International 2012 voor de staat Colorado in de Verenigde Staten.

Marokkaans meisje ontvoerd in Libië

Een gewapende groep heeft vorige week een 13-jarig Marokkaans meisje ontvoerd, voor haar school in de Libische stad Tripoli.

Marokkaanse gearresteerd voor babymoord in Spanje

Een 25-jarige Marokkaanse moeder van vijf kinderen, is in de Spaanse stad Murcia gearresteerd op verdenking van doodslag op haar pasgeboren baby.

Sara Chafak, Miss Finland 2012

Sara Chafak, Finse studente en mannequin van Marokkaanse komaf, werd gekroond tot Miss Finland 2012 op zondag.

Voornaam Mohamed vormt bedreiging voor Spanje

Mohamed is de tweede meest populaire voornaam in de Spaanse provincie Catalonië. De naam is er zo populair dat het door de lokale autoriteiten als een bedreiging wordt gezien...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team