4 februari 2021 - 17:20 - Wereld
De Marokkaanse Mohamed Mendaq wordt al een maand vermist in Libië. Zijn familie is naarstig op zoek naar hem en roept mensen op om contact met hen op te nemen als ze meer weten.
Zijn beste vriend Abderrahim Abdi vertelt dat hij al een maand zijn telefoon niet opneemt en ook niet meer actief is op sociale media. Mohamed woont al vijf jaar in Libië.
Abdi vertelt dat zijn familie mensen oproept om naar de man uit te kijken. Hij woonde in Libië met huisgenoten die ook uit andere landen komen.
Sinds het begin van de oorlog in Libië hebben veel Marokkaanse families gezinsleden verloren in het land. Er is geen diplomatieke post van Marokko in het land waardoor het moeilijk is om Marokkaanse staatsburgers te kunnen repatriëren. Veel migranten hebben ook geen identiteitspapieren meer.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren