Zoeken

Marokkaan verdrinkt in Oekraïne, brandweer weigert te komen

6 mei 2014 - 21:13 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Een Marokkaanse student is zondag verdronken in een rivier in Charkov, tweede grootste stad van Oekraïne. De brandweer weigerde echter te komen om het lichaam te borgen.

Aït Yahya Hmimer was in de rivier gesprongen om te zwemmen. Zijn vrienden deden wanhopige pogingen om hem te redden.

Ruim honderd Marokkanen verzamelden zich bij de rivier na het incident. Zij belden de brandweer om het slachtoffer uit het water te halen.

De brandweer weigerde zich echter tijdens het weekend te verplaatsen "voor één enkele dode". Vrienden van Aït Yahya Hmimer boden hen zelfs een bedrag van 2000 dollar aan om te kopen, maar niets hielp.

Lees meer

Jonge Marokkaan verdronken in Spanje

Een jonge Marokkaan van 26 is vrijdagochtend verdronken in de rivier Guadalquivir, vlakbij de hangbrug Alamillo in Sevilla, Spanje.

Marokkaan uit brandende vuilcontainer gered in Italië

Een Marokkaan werd dinsdag op het nippertje gered door de brandweer in de Italiaanse hoofdstad Rome. De man zat vast in een brandende vuilcontainer.

19-jarige Marokkaan verdronken in Spanje

Een 19-jarige Marokkaan is in de nacht van zaterdag op zondag verdronken in de Noord-Spaanse stad Bilbao.

Italië stuurt Marokkaan naar cel voor gedwongen bekering vrouw

In Italië is eerder deze week een Marokkaan veroordeeld omdat hij zijn Italiaanse vrouw en zijn dochter wilde dwingen om zich tot de Islam te bekeren.

Opnieuw Marokkaan geliquideerd in Marbella

Spaanse media melden dat een man, vermoedelijk van Marokkaanse origine, zondag in de zuid-Spaanse stad Marbella is geliquideerd. De politie gaat uit van een afrekening.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team