30 maart 2014 - 22:20 - Marokko
Een man heeft zichzelf uit wanhoop te koop aangeboden in de Marokkaanse stad Beni Mellal. Hij ketende zichzelf vast en hing een bord "Te koop" aan zijn nek.
De man, straatverkoper in Beni Mellal, heeft al enige tijd geen inkomsten meer om voor zijn kleine gezin te zorgen.
Volgens Akhbar Al Yaoum besloot hij zichzelf te koop te zetten na een succesloze hongerstaking en een 48-uur durende sit-in op straat met zijn vrouw en 3-jarig dochtertje.
De man beschuldigt de politie ervan hem te persecuteren en herhaaldelijk zijn weinige goederen in beslag te hebben genomen. Hij belooft nog meer onalledaagse protestacties als er geen verandering in zijn situatie kom.
Zijn enige - legitieme - eis volgens de krant, is dat de autoriteiten hem met rust laten en zijn weinige goederen niet meer afnemen.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd