Vrolijke sfeer in bus Atlas Leeuwen (video)
Mehdi Benatia heeft op social media een filmpje gedeeld van de vrolijke sfeer in de spelersbus van de Atlas Leeuwen.
27 januari 2018 - 17:20 - Sport
Samir Azzimani zorgt voor bewondering op sociale media. De Frans-Marokkaanse skiër neemt volgende maand deel aan de Olympische Winterspelen in het Zuid-Koreaanse Pyeongchang.
Om zich voor te bereiden heeft Azzimani een onverwachtse bestemming gekozen, met name de Marokkaanse Sahara! Olympic Channel deelde een filmpje van de op het zand skiënde kampioen, wat hem de bijnaam "Rocket Couscous" bezorgde.
Samir Azzimani is de eerste Marokkaan die aan langlaufen op de Olympische Winterspelen deelneemt. Video!
Lees meer
Mehdi Benatia heeft op social media een filmpje gedeeld van de vrolijke sfeer in de spelersbus van de Atlas Leeuwen.
De Atlas Leeuwen bereiden zich voor op hun deelname aan het WK-2018 in Rusland. Maar niet alleen op het veld...
Mohamed Rabii traint hard. De Marokkaanse bokser bereidt zijn vierde professioneel gevecht voor.
Samir Azzimani zal vrijdag de vlag van Marokko dragen tijdens de openingsceremonie van de Olympische winterspelen in Zuid-Korea.
Badr Hari brengt zijn dagen door in de sportzaal. De kickbokser bereidt zich voor op zijn gevecht tegen Hesdy Gerges.