Atlas Leeuwen zingen liedje WK (video)
Er komt zoals verwacht een officieel liedje van de Atlas Leeuwen voor het WK-2018 in Rusland.
- Sport
De Atlas Leeuwen bereiden zich voor op hun deelname aan het WK-2018 in Rusland. Maar niet alleen op het veld...
Een video werd op social media gedeeld waarin te zien is hoe de spelers van Renard aan de opnames van een clip deelnemen voor het officieel liedje van het wereldkampioenschap.
Het liedje wordt volgens H24info door Said C. Naciri geproduceerd, die ook aan het liedje "Boom Boom" van RedOne werkte. Video!
Lees meer
Er komt zoals verwacht een officieel liedje van de Atlas Leeuwen voor het WK-2018 in Rusland.
De voorlopige selectie van de Atlas Leeuwen voor het WK-2018 in Rusland die gisteren werd gepubliceerd is vals.
Vier jaar na het officieel liedje van het WK in Brazilië, heeft RedOne een nieuw liedje geproduceerd voor het WK-2018 in Rusland.
Younes Boulmani heeft een nieuw liedje uitgebracht om de Atlas Leeuwen te steunen op het WK-2018 in Rusland.
Douzi heeft zijn nieuw liedje met Jason Derulo op social media gedeeld. De Marokkaanse zanger had de song enkele weken geleden al aangekondigd.