Spanje: Marokkaanse opgepakt voor dwingen dochter (16) tot huwelijk
Een Marokkaanse vrouw is woensdag door de politie in het Spaanse Estepona gearresteerd omdat ze haar dochter had gedwongen om in Marokko met een 28-jarige man te trouwen.
- Marokko
De Spaanse politie heeft woensdag in Sebta een Marokkaanse man gearresteerd die door Marokko werd gezocht voor moord en internationale drugshandel.
Volgens Europa Press werd de man sinds maart dit jaar gezocht. Hij gebruikte al die maanden valse Spaanse identiteitsdocumenten.
Dankzij de samenwerking en de uitwisseling van informatie tussen Marokko en Spanje kon hij worden geïdentificeerd en gearresteerd.
De Spaanse justitie heeft de inhechtenisneming van de man bevolen in afwachting van een besluit over zijn uitlevering aan Marokko.
Lees meer
Een Marokkaanse vrouw is woensdag door de politie in het Spaanse Estepona gearresteerd omdat ze haar dochter had gedwongen om in Marokko met een 28-jarige man te trouwen.
De rechtbank van eerste aanleg in Tanger heeft een 23-jarige verdachte tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een imam in Ksar El Kebir.
Twee mannen met de Spaanse nationaliteit zijn vrijdag door de politie in Marrakech gearresteerd voor internationale drugshandel.
De politie heeft in Casablanca twee broers gearresteerd voor de moord op een jongeman in Salé vorige week.
De politie heeft in Salé een 26-jarige verdachte gearresteerd voor de moord op een vrouw van rond de vijftig in de wijk Al Khandaq.