2 juni 2019 - 22:00 - Marokkanen in het buitenland
Saïd Mejdani, Marokkaanse docent die in Canada woont en werkt, heeft de "Award van de Eerste minister voor uitmuntendheid in het onderwijs" ontvangen.
"Saïd Mejdani spreekt vier talen vloeiend en begon zijn carrière als leraar Wiskunde. Hij begon te coderen op verzoek van de studenten en hun familie’s, met meer dan waarneembare resultaten.", verklaarde de minister bij de prijsuitreiking.
De bewindsman benadrukte ook het vermogen van Mejdani om zijn studenten "nieuwe kennis te verschaffen om hen meer operationeel, inventief en gemotiveerd te maken".
Een andere reden die leidde tot de uitreiking van de award aan Saïd Mejdani is zijn wetenschappelijke bijdrage aan het Onderwijsprogramma voor informatica, technologieën en codering.
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Marokko wil Marokkaanse diaspora terughalen
Marokkaanse bakker breekt wereldrecord
Fiscus Marokko richt pijlen op vermogende Marokkanen in het buitenland
Koning Mohammed VI’s initiatief voor de Marokkaanse diaspora komt moeizaam van de grond
Genève groeit: steeds meer Marokkanen
Marokkaan in Zwitserland terecht voor ’ontvoering’ zoon
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland