Marokkaan in Oekraïne vermoord, nazi sympathisant verdacht
In Kharkov in Oekraïne is in de nacht van zondag op maandag een jonge Marokkaan nabij een nachtclub vermoord.
- Wereld
Een jonge Marokkaan werd eerder deze week dood aangetroffen in Plauen. Het 35-jarige slachtoffer had politiek asiel aangevraagd in Duitsland. Hij werd met een scherp voorwerp doodgestoken.
De man afkomstig uit Casablanca werd in het opvangcentrum waar hij verbleef vermoord. De hulpdiensten konden enkel nog zijn dood vaststellen
Een andere bewoner van het opvangcentrum werd gearresteerd. De 36-jarige Tunesiër wordt ervan verdacht zijn Marokkaanse huisgenoot te hebben vermoord na een ruzie.
Volgens de politie is het "geen racistische of politieke misdaad". Ruim 150 mensen uit 21 landen wonen in het opvangcentrum waar regelmatig conflicten ontstaan tussen de bewoners.
Lees meer
In Kharkov in Oekraïne is in de nacht van zondag op maandag een jonge Marokkaan nabij een nachtclub vermoord.
Een 18-jarige Marokkaan is in Spanje gearresteerd nadat hij ’Allah Akbar’ en ’Jullie gaan allemaal sterven’ riep.
Ruim 1000 mensen hebben zich woensdag in het Franse Bordeaux verzameld om een laatste hulde te brengen aan Hamza Moula. De jonge Marokkaan werd zondag tijdens een ruzie vermoord.
De 30-jarige Marokkaanse Ashraf Amrani heeft afgelopen vrijdag zelfmoord gepleegd na zijn vader Hassan Amrani, 72, en moeder Zohra Amrani, 59, in hun appartement in Londen te...
Een 35-jarige Marokkaan werd maandag vermoord in het zuid-Spaanse El Coronil. De man werd vanop korte afstand doodgeschoten.