Zoeken

Marokkaan overleden na arrestatie in Spanje

21 maart 2017 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Said A.

In Spanje is een man van Marokkaanse afkomst overleden nadat hij onwel raakte bij zijn arrestatie voor huiselijk geweld.

Volgens persagentschap Europa Press overleed de man afgelopen vrijdag in San Isidro, in de regio van Almeria. De hulpdiensten kregen rond 13 uur een oproep binnen van een jongen die hen vertelde dat « zijn vader zijn moeder aan het mishandelen was ».

De Guardia civil werd ter plekke gestuurd. Enkele minuten na hun aankomst werd een ambulance gebeld. De man zou een hartaanval hebben gekregen toen de agenten hem wilden arresteren. Hij had al jaren hartproblemen.

Een onderzoek op het lichaam zal in het Forensisch Instituut van Almeria worden uitgevoerd. Een honderdtal mensen verzamelden zich afgelopen weekend nabij de woning van de man om tegen de politie te protesteren.

Lees meer

Marokkaan in Spanje opgepakt voor financieren Daesh

Het Spaanse ministerie van Binnenlandse zaken heeft woensdagochtend de arrestatie aangekondigd van een Marokkaanse man voor het financieren van Daesh.

Mohamed Amine (2) overleden na een besnijdenis

Mohamed Amine was nog maar 2 jaar oud. De kleine jongen overleed na een simpele besnijdenis in een kliniek Casablanca.

Kind in Marokko in ziekenhuis overleden, alle dokters waren naar huis!

Een 12-jarige jongen is afgelopen woensdag in het zorgcentrum van Ain Taoujdate bij El Hajeb overleden door een gebrek aan zorg.

Politie schiet 7 keer op man met sabel in Marokko

Twee agenten hebben vrijdagochtend in het Marokkaanse Inezgane een man neergeschoten die “onder de invloed van drugs een gevaar vormde voor het leven en de veiligheid van de...

Lichaam in Sebta vermoordde Marokkaan naar Tetouan gerepatrieerd

Het lichaam van Ibrahim Arraoui, de jonge Marokkaan die eind vorige week door drie minderjarigen in Sebta werd vermoord, is naar Tetouan gerepatrieerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team