4 september 2022 - 17:40 - Wereld
De Spaanse nationale politie heeft na een lange achtervolging in de regio van Alicante, een Brit en een Marokkaan gearresteerd met 13,5 kilo hasj en 2803 euro in hun voertuig.
Antena 3 meldt dat de politie drie verdachte voertuigen had opgemerkt die met een hoge snelheid reden op één van de belangrijkste wegen van Elda, bij Alicante. De drie voertuigen reden samen en respecteerden de verkeersregels niet.
Lees ook: Marokkaan opgepakt na achtervolging met 200 km/uur in Nederland
De politie besloot de achtervolging in te zetten. Een van de voertuigen raakte daarbij van de weg en eindigde op een terras in de stad Elda. De twee inzittenden, een Brit en een Marokkaan van 24 en 26 jaar, werden gearresteerd. Beiden werden aangeklaagd voor misdaad tegen de volksgezondheid en de verkeersveiligheid. De inzittenden van de andere voertuigen wisten te ontsnappen.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit