Zwitserland: Marokkaan krijgt 20 jaar cel voor moord
Een assistent kok van Marokkaanse afkomst is veroordeeld tot 20 jaar gevangenis voor de moord op zijn vrouw in Lausanne, Zwitserland.
10 december 2011 - 11:00 - Wereld
Mohamed A., een Marokkaan wonende te Ceuta, werd dinsdag opgepakt voor moord. De man wordt ervan beschuldigd de Spaanse Laura Gutierrez, 24, te hebben geslagen en gewurgd.
De vermeende moordenaar, 37, ook verdacht van seksueel misbruik van het slachtoffer, vertelde de politie dat hij cocaïne had gebruikt en een pornografische film had gekeken alvorens zijn misdaad te plegen.
De verklaringen van Mohamed A. zijn echter tegenstrijdig zegt de politie die een autopsie op het slachtoffer heeft doen uitvoeren.
Laura Gutierrez is vrijdag begraven in haar geboorteplaats te La Linea de la Concepcion in de provincie Cadiz, Spanje.
Verslaafd aan drugs, woonde Mohamed A. vroeger in de regio van Murcia, alvorens naar Ceuta te verhuizen waar hij leefde van allerlei klusjes.
Lees meer
Een assistent kok van Marokkaanse afkomst is veroordeeld tot 20 jaar gevangenis voor de moord op zijn vrouw in Lausanne, Zwitserland.
Een Marokkaan beschuldigd van ontvoering, verwonding en moord, is eind vorige week opgepakt in het zuiden van Spanje
De Spaanse Guardia Civil heeft dinsdag een 29-jarige man, verdacht van moord op een Marokkaan in Almeria, gearresteerd.
Een Marokkaan van 21, beschuldigd van moord op een 69 jarige man voor zijn huis in Spanje, werd donderdag gearresteerd in Merida, provincie Badajoz.
Drie Marokkanen verdacht van moord op een man van Noord-Afrikaanse afkomst, werden opgepakt door de politie zaterdag in Spanje.