15 oktober 2014 - 23:16 - Marokko
Mostafa Boukri, een Marokkaanse pokerspeler, heeft ruim een miljoen dollar gewonnen tijdens een pokertoernooi vorige week in Marrakech. Tot grote verrassing pakten Marokkaanse spelers de drie eerste plaatsen.
De bekendste pokerspelers waren vorige week aanwezig in de zuid-Marokkaanse stad voor het World Poker Tour National Main Event georganiseerd door PMU en Casino Es Saadi Marrakech.
De ruim 500 aanwezige spelers betaalden 13.200 dirham voor hun deelname aan het tornooi. Daarom werd ook verwacht dat spelers van de wereld top-100 zouden zegevieren en niet drie bijna onbekende Marokkaanse spelers.
Mostafa Boukri won het tornooi en 1,15 miljoen dirham. Alid Touil pakte de tweede plaats en won 785.000 dirham. De derde plaats ging naar Yatim Salaheddin met een prijs van 500.000 dirham.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk