21 juni 2020 - 19:20 - Wereld
Tarik Attar is in Frankrijk tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor doodslag. De rechtszaak ging maandag van start en duurde vier dagen.
Volgens de advocaat van Attar was zijn cliënt op het moment van de feiten niet in een normale toestand. "Hij was op dat moment volledig ontheemd. Hij wist niet waar hij zou wonen, hij wist niet hoe hij moest leven. Een man die niet meer echt een man is, die niet meer kan werken, die niets meer kan."
Valentin Amrouche, het slachtoffer, werd op 18 juli 2017 door Tarik Attar doodgestoken na een uit de hand gelopen conflict. De twee hadden ruzie over een diefstal waarvan Amin, een vriend van Amrouche en neef van Attar, het slachtoffer zou zijn geweest.
Attar vluchtte na de dodelijke steekpartij naar Marokko. Hij keerde enkele weken later terug naar Frankrijk en werd gearresteerd.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
McDonald’s verrast met Marokkaanse Hawaï
Drugs uit Marokko en Colombia nu via Spaanse rivier
Bengalese topfunctionaris reist met munitie naar Marokko
Borgerhoutse burgemeester zoekt rust in Tanger
Verhoogde Spaanse surveillance bij enclaves, Marokko in het vizier
Antwerpse moskee krijgt dreigbrief en kogel
Trauma na vlucht: passagier Manchester-Agadir vertelt