25 augustus 2019 - 11:20 - Sport
Ado Den Haag heeft een nieuwe directeur, Mohammed Hamdi. De Marokkaanse Nederlander volgt Mattijs Manders op.
Mohammed Hamdi (35), die eerder al bij ADO als accountmanager werkte, neemt samen met Henrik-Jan Rinner de leiding van de voetbalclub.
"Ik geloof in de potentie van ADO Den Haag. Ik zie de club als een slapende reus, waar ik graag met de rest van het team mijn schouders onder wil zetten", verklaarde de dertiger.
Hamdi, een in Marokko geboren Hagenaar, was zelf profvoetballer maar stopte op 21-jarige leeftijd. Hij coachte ook De Ster en was hoofd jeugdopleiding bij DHC.
Hij werkte in de laatste jaren als verantwoordelijke van de commerciële- en marketingafdeling van Al-Jazira, eigendom van sjeik Mansour uit Abu Dhabi.
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Marokko’s cannabisbazen komen naar Amsterdam
Influencer Yasmin was eigenlijk een man, schandaal in Arabische wereld
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug