Marokkaan in Oekraïne vermoord, nazi sympathisant verdacht
In Kharkov in Oekraïne is in de nacht van zondag op maandag een jonge Marokkaan nabij een nachtclub vermoord.
6 juni 2017 - 22:30 - Wereld
De Spaanse politie heeft zaterdag een jonge Marokkaan gearresteerd voor het verstoren van een huwelijksceremonie in de San Pablo kerk in Valladolid.
De 22-jarige verdachte liep de kerk binnen en riep herhaaldelijk Allah Akbar, wat voor paniek zorgde onder de genodigden. De kerk werd ontruimd en door de politie doorzocht. Getuigen vertelden aan de website Gaceta dat de jongeman een kruis en meerdere andere voorwerpen wilde vernielen.
De jonge Marokkaan is in Spanje voor zijn studies en heeft een geldig verblijfsvergunning. Hij kwam eerder al in aanraking met de politie.
De huwelijksceremonie ging na het vertrek van de politie gewoon door. De San Pablo kerk is één van de meest emblematische kerken in de regio.
Lees meer
In Kharkov in Oekraïne is in de nacht van zondag op maandag een jonge Marokkaan nabij een nachtclub vermoord.
Het lichaam van een vermiste Marokkaan werd eerder deze week in een verlaten huis in het Spaanse Valencia teruggevonden.
Een Marokkaanse man heeft op kerstavond voor chaos gezorgd in een kerk in het Italiaanse Maclodio.
Een mooi gebaar. De priester van de kerk Saint-Christophe de Javel, in het 15e arrondissement van Parijs, heeft zijn kerk geopend voor moslims die geen gebedsruimte meer hebben.
Zes Marokkanen zijn woensdag voor hun vermeende banden met de terroristische organisatie Daesh in Spanje, Duitsland en Groot-Brittannië gearresteerd.