Marokkaans koppel brengt kind naar Spanje in koffer
Een 29-jarige Marokkaan en zijn vrouw zijn in Malaga aangehouden met een 13-jarig meisje in een koffer.
18 mei 2013 - 10:00 - Marokko
Een Marokkaanse passagier sloeg door, toen Ryanair zijn handbagage weigerde op het vliegveld van Barcelona. De woedende man, dat naar Fez moest vliegen, sloeg en sprong op zijn koffer, om hem "kleiner te maken".
Lees meer
Een 29-jarige Marokkaan en zijn vrouw zijn in Malaga aangehouden met een 13-jarig meisje in een koffer.
Een straatverkoper heeft zichzelf zaterdag in brand gestoken in Marrakech, nadat de politie zijn fruitkar in beslag had genomen. De jongeman overleefde zijn verwondingen niet.
Een Marokkaanse man is tot vier maanden gevangenisstraf veroordeeld omdat hij ermee had gedreigd een vliegtuig van Ryanair tussen Parijs en Oujda op te blazen.
De politie in Melilla heeft een Marokkaan gearresteerd, dat zijn auto met een vluchteling in de kofferbak, aan de grens met Melilla had achtergelaten.
Een Libiër is eind deze week door de politie aangehouden, na de vondst van een koffer vol kogels in het treinstation van Salé.