27 oktober 2014 - 16:56 - Marokko
Low-cost luchtvaartmaatschappij Ryanair heeft het vrijdag even moeilijk gehad met een groepje reizigers uit Marokko. Nadat hun vlucht met 20 uur vertraging in Parijs aankwam, weigerden ze uit te stappen.
De vertraging zou te wijten zijn aan drie Angolezen op een eerdere vlucht met hetzelfde toestel. De drie hadden geen toestemming gekregen om het Frans grondgebied te betreden. Nadat ze weigerden het vliegtuig te verlaten werden ze bij hun terugkeer in Rabat ook door Marokko geweigerd.
Het toestel moest echter een andere groep passagiers naar Parijs brengen. In plaats van een ander vliegtuig in te zetten besloot Ryanair de passagiers te laten wachten. Achttien hotelkamers werden door de luchtvaartmaatschappij geboekt. De rest van de passagiers bracht de nacht door in een wachtzaal van de luchthaven.
Na een twintigtal uur wachten mochten de passagiers eindelijk op een vliegtuig stappen. Eenmaal in Parijs weigerde een deel van hen echter uit te stappen en eisten de terugbetaling van hun tickets. Ryanair weigerde waarop de passagiers na enige tijd het toestel verlieten.
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd