Zoeken

Marinehaven Ksar Sghir klaar in 2016

29 november 2015 - 21:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De nieuw marinehaven van Ksar Shghir in het noorden van Marokko zal in 2016 klaar zijn. Dat liet onderminister Abdellatif Loudiyi van Nationale Defensie eerder deze week weten.

De marinehaven ligt op enkele kilometers van de haven Tanger Med en is de eerste militaire haven in Marokko die multi-missie oorlogschepen zal kunnen ontvangen.

Behalve de nieuwe marinehaven werd in 2015 ook geïnvesteerd in militaire infrastructuur en beveiligingsapparatuur voor grensbewaking. Nog steeds volgens Abdellatif Loudiyi werd ook de bouw gestart van 80.000 woningen voor het legerpersoneel.

Marokko heeft in de afgelopen jaren een belangrijk budget besteed aan de modernisering van de Koninklijke Marine, die nu een ​​leidende rol heeft in het Middellandse Zeegebied en het noord-westen van Afrika.

Lees meer

Marokko treft nieuwe maatregelen om verkeersdoden te verminderen

Marokko heeft een nieuw plan om het aantal verkeersdoden in tien jaar tijd met de helft te verlagen. Dat laat het ministerie van Vervoer weten.

Amerikaans rapport: Marokko stabiel in 2016

Marokko behoort volgens een nieuw rapport van een Amerikaanse denktank niet tot de landen waar in 2016 onrust wordt verwacht.

Tanger krijgt gigantische shopping mall

De nieuwe shoppingmall van Tanger met een Megarama bioscoop, opent naar verwachting in februari volgend jaar. De opening van de Tanger City Mall werd herhaaldelijk uitgesteld.

Marinehaven Ksar Sghir open

De nieuwe marinehaven in Ksar Sghir, nabij Sebta in het noorden van Marokko, is volgens Spaanse media reeds operationeel.

Nachtclubs zeedijk Tanger binnenkort gesloopt

De nachtclubs en andere horecagelegenheden op de bekende zeedijk van Tanger worden in de komende weken gesloopt. De Wilaya wil de gronden die eigendom zijn van de staat terug...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team