Zoeken

Mariah Carey op Mawazine voor 7 miljoen dirham!

11 februari 2012 - 17:00 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

De Amerikaanse zangeres Mariah Carey, die zal optreden tijdens het Mawazine festival in Rabat (18-26 mei), zal zeven miljoen dirham krijgen voor haar aanwezigheid.

Mariah Carey wordt daarbij de op één na best betaalde ster van Mawazine na Whitney Houston, die 7,5 miljoen had gekregen in 2008.

Bovenaan de lijst van best betaalde artiesten op het Mawazine festival staan ook Shakira met 6,5 miljoen dirham, Stevie Wonder en Sting met 5 miljoen dirham elk, en Elton John met 3 miljoen dirham.

De Amerikaanse diva zal optreden tijdens de slotavond van het 11e Mawazine festival, op 26 mei, op het podium OLM Souissi in Rabat.

Lees meer

Lenny Kravitz naar Mawazine voor 5,6 miljoen dirham

De Amerikaanse zanger Lenny Kravitz krijgt 5,6 miljoen dirham voor zijn deelname aan de 11e editie van het Mawazine festival.

Lenny Kravitz op Mawazine

Lenny Kravitz heeft zijn deelname bevestigd aan de elfde editie van het Mawazine Rhythms of the World festival (18-26 mei).

Nancy Ajram op Mawazine

De Libanese zangeres Nancy Ajram neemt deel aan de elfde editie van het Mawazine festival, gepland in Rabat van 18 tot 26 mei.

Mariah Carey in Marokko

De Amerikaanse diva Mariah Carey, zal tijdens de slotavond van het 11e Mawazine-festival op 26 mei, optreden op de OLM Souissi scène in Rabat.

Sherine en Assala Nasri op Mawazine

De Egyptische zangeres Sherine Abdelwahab en de Syrische Assala Nasri, worden beiden verwacht op de elfde editie van het Mawazine festival in Rabat (18-26 mei).

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team