14 juni 2012 - 11:56 - Cultuur
Het Franstalig programma "Accès privé" is een kijkje gaan nemen achter de schermen van Mariah Carey’s komst in Marokko. De Amerikaanse diva kreeg 7 miljoen dirham voor het slotconcert van het Mawazine festival 2012.
De organisator besteedde veel aandacht aan de komst van Mariah Carey. Een warm welkom en een suite van 220m² met uitzicht op de tuinen van het Sofitel in Rabat, niet ver van waar ze op 26 mei haar concert gaf.
Alles was gepland om de Amerikaanse ster en haar twee baby’s, Moroccan en Monroe, te verwelkomen. Volgens de fiere mama amuseerde de 13 maanden oude tweeling zich enorm in Marokko.
Aziz Daki, artistiek directeur van "Maroc cultures" dat Mawazine organiseert, was duidelijk extreem fier om de kleedkamer en de op maat gemaakte meubels voor Mariah, te showen.
Het programma (Frans)
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Marokko blokkeert lading runderen, duizenden dieren vast in haven
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses
Hoe actrice Golshifteh Farahani maatjes werd met Leonardo DiCaprio in Marokko
Duurste scheiding van Marokko: inluencer Soukayna beschuldigt
Marokkaanse influencer scheidt na twee weken huwelijk