Mawazine 2013 kost 60 miljoen dirham
Het Mawazine festival begint vandaag in de Marokkaanse stad Rabat. Het evenement dat 10 dagen duurt, heeft dit jaar 60 miljoen dirham gekost, volgens de organisatoren.
18 december 2012 - 12:45 - Cultuur
De Amerikaanse R&B zangeres Beyonce, zal in Marokko zijn voor het 12e Mawazine festival, in mei in Rabat.
De zangeres geeft op 26 mei 2013, het slotconcert van het Mawazine Festival op de OLM Souissi scène in de Marokkaanse hoofdstad.
Beyonce, die onlangs haar contract met Pepsi heeft verlengd voor 50 miljoen dollar, brengt binnenkort een nieuw album uit waarin ze onder andere samen zingt met Justin Timberlake, Ne-Yo en Maxwell.
De voormalige Destiny’s Child zangeres, die 75 miljoen albums in de wereld heeft verkocht, bevestigt met haar komst, nogmaals het gewicht van Mawazine in de muziekwereld.
In 2012 had de Amerikaanse diva Mariah Carey, het slotconcert van Mawazine gegeven. Eerder waren ook Shakira en Whitney Houston te gast bij Mawazine.
Moet het Mawazine festival worden afgeschaft?
Lees meer
Het Mawazine festival begint vandaag in de Marokkaanse stad Rabat. Het evenement dat 10 dagen duurt, heeft dit jaar 60 miljoen dirham gekost, volgens de organisatoren.
David Guetta wordt in mei in Rabat verwacht op de 12e editie van het Mawazine festival. De beroemde DJ heeft met zijn wereldwijd gerespecteerde sound, meer dan 9 miljoen albums...
The Jacksons, legendarische band gevormd door de broers van Michael Jackson, zullen in mei dit jaar aanwezig zijn op het Mawazine festival in Rabat.
Algerijnse rai-zanger Cheb Mami treedt in maart op tijdens het Mawazine festival in Rabat. Dat maakte festivalorganisator Maroc Cultures bekend.
Park Jae-Song alias Psy, auteur van de Zuid-Koreaanse hit "Gangnam Style", komt naar Mawazine in Rabat voor 15 miljoen dirham.