Foto’s nieuwjaar Cristiano Ronaldo in Marrakech
Net zoals meerdere topvoetballers was Cristiano Ronaldo in Marrakech om Nieuwjaar te vieren.
4 maart 2016 - 19:15 - Sport
Russische tenniskampioene Maria Sharapova vertelde aan het Amerikaans tijdschrift The Coveteur over haar schoonheid- en sportgeheimpjes maar vooral over haar liefde voor de Marokkaanse keuken.
De kampioene vertelde hoe ze enkele weken geleden nog, samen met enkele vrienden, een Marokkaanse tajine, een koeskoes en een Marokkaanse muntthee had klaargemaakt.
"Mijn vrienden en ik maken vaak gebruik van kookboeken om te koken. De laatste keer hebben we een grote Marokkaanse tajine en couscous met gekarameliseerde uien vergezeld van een muntthee klaargemaakt.", aldus de tenniswoman.
Maria Sharapova plaatste toen zelfs een foto van de maaltijd op haar Instagram.
Lees meer
Net zoals meerdere topvoetballers was Cristiano Ronaldo in Marrakech om Nieuwjaar te vieren.
Karen Ghebbari, 15-jarige Frans-Marokkaanse kunstschaatster, wil in de toekomst Marokko op internationale competities vertegenwoordigen.
Johan Cruijf werd eerder deze weken in de straten van Tanger gezien. Foto’s van de Nederlandse voetballegende in de noord-Marokkaanse stad werden massaal op social media gedeeld.
Badr Hari wordt opnieuw van een mishandeling in een nachtclub verdacht. Deze keer zou de kickbokser twee mannen in een discotheek in Marrakech hebben geslagen.
De Marokkaanse keuken blijft erg populair bij bekende sporters. Na free fighter Georges St-Pierre heeft Robin Van Persie zijn liefde voor Marokkaanse kippastilla geuit.