Hicham El Guerrouj op halve marathon Berkane
Berkane maakt zich zondag 31 maart op voor haar allereerste halve marathon. Olympische kampioen Hicham El Guerrouj loopt mee.
- Marokko
De 28e Marathon des Sables is op 5 april van start gegaan in Marokko. De deelnemers moeten in zes dagen, meer dan 230 kilometer afleggen tussen Errachidia en Tinghir. Ruim 1000 lopers uit een vijftigtal landen nemen dit jaar deel aan de wereldbekende marathon in het zuiden van Marokko.
Lees meer
Berkane maakt zich zondag 31 maart op voor haar allereerste halve marathon. Olympische kampioen Hicham El Guerrouj loopt mee.
Koning Mohammed VI heeft in een bericht aan de Amerikaanse president Barack Obama, zijn medeleven betuigd aan de slachtoffers van de bomaanslagen bij de marathon in Boston maandag.
De Britse Prins Harry gaat dit jaar aan de Marathon des Sables (zandmarathon) in het zuiden van Marokko deelnemen.
Mohamed Ahansal heeft vrijdag voor de vijfde keer de Marathon des Sables in het zuiden van Marokko gewonnen.
Een twintigtal ingenieursstudenten uit Agadir hebben samen een elektrische auto gebouwd. Het voertuig genaamd "Abchir1", werd deze begin deze week aan de media voorgesteld.