1 mei 2024 - 11:00 - Cultuur
De Marokkaanse zangeres Manal Benchlikha heeft afgelopen zondag de show gestolen op het Emi Gala in Dubai. Ze was daar aanwezig om een prijs in ontvangst te nemen en koos voor een prachtige Marokkaanse kaftan.
Manal koos voor een bordeauxrode kaftan met bijpassende beldi oorhangers. Haar haren waren in een chignon gestoken en ze droeg donkerrode lippenstift.
Lees ook: Frankrijk weigert visum aan Marokkaanse zangeres Manal Benchlikha
Benchlikha’s fans waren razend enthousiast over haar look en prezen haar schoonheid en elegantie op sociale media. De zangeres deelde zelf ook beelden van de ceremonie op haar Instagram-account. Daarop is te zien hoe ze een van haar nummers zingt en haar blijdschap uitspreekt over het winnen van de prijs.
Lees ook: Manal eert overleden vader met nieuw nummer ’Baba’ (video)
De Emi Gala, georganiseerd door de Internationale Academie voor Kunst- en Wetenschappen van de Televisie, bekroont de beste televisieprogramma’s in de regio Midden-Oosten en Noord-Afrika.
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko